How to Train Your Dragon « Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester

How to Train Your Dragon

Põnev ja emotsionaalselt jõuline DreamWorki joonisfilmi muusika, mis on hakanud iseseisvalt elama.

 

Taust

2010 aasta Ameerika arvutisanimeeritud märul-fantaasia film.

Elasid kord kaugel maal karmid viikingid ja metsikud lohed, kes olid omavahel aastasadu sõda pidanud.

Häbelik (ja sobiva nimega) Kokutis on teismeline viiking, kes ei kuulukski nagu oma perekonda, mis koosneb eranditult kangelaslikest lohetapjatest. Kokutise maailm pööratakse pea peale pärast seda, kui ta kohtab noorukest lohet, kes paneb poisi ümbritsevat maailma täiesti uue nurga alt vaatama.

“Kuidas taltsutada lohet“ on Cressida Cowelli populaarsel lasteraamatul põhinev vaimukas animaseiklus, mis pärit samast paigast, kust jõudsid maailma ekraanidele “Shrek“, “Madagaskar“ ja “Kung fu panda“.

 

John Powell

Inglismaa helilooja (s 1963), kes on enam tuntud kui filimuusika helilooja (enam kui 50 filmile). 1997 alates elab ning töötab Ameerikas Los Angelesis. Väga tuntud joonisfilmid, millele ta on kirjutanud, on Anz, Chicken Run, Shrek, Ice Age, Rio, How To Train Your Dragon. Viimase joonisfilmi muusika eest esitati ta Oskari nominatsiooni parima originaalmuusika kategoorias.

 

Johnnie Vinson

Ülemaailmselt tuntud Ameerika helilooja/seadja, kelle arvel on üle 500 avaldatud töö. Ta kirjutab ning seab peamiselt puhkpilliorkestritele. Tema tööde avaldamisõigused on omandanud Hal Leonard Corporation.

 


 

Toetajad